חיפוש

5 יתרונות באוכל בריא לכלב

ממש כמו שבני אדם שאוכלים אוכל בריא, מתאים לצרכים שלהם ומכיל את כל מה שהם צריכים הם הופכים לערניים יותר, אפקטיביים יותר, שמחים יותר ומלאי אנרגיה ממש כך גם החיות המתוקות שלנו יגיבו לאוכל בריא שטוב להם. במאמר הבא אנחנו ננסה לעזור לכם לדעת איך להימנע מטעויות נפוצות בבחירת המזון של הכלבים שלכם! 

 

מה שמותגי המזון לחיות הבינו ואנחנו נופלים בו בכל פעם

טבע חי חנות חיות מאירה את עינינו במידע שלא חשבנו עליו קודם: לפני כ35 שנה החיים היו פשוטים יותר מהיום. בטלוויזיה היה רק ערוץ אחד, במקרה הטוב שניים, והיו רק כמה מוצרים בודדים בכל קטגוריה. היום קל לנו ללכת לאיבוד בין כל שפע האפשרויות הממותגות שיש לנגד עינינו.

שוק המזונות לכלבים השתנה בצורה פנומנלית ואנחנו שומעים בכל כמה שבועות על מותג חדש שמייצר אוכל לכלבים עם הבטחות מפוצצות שאין לכם הצרכנים כל דרך לדעת אם הם שווא או שאפשר לסמוך עליהן. בחירת אוכל בריא לכלב שלכם הוא נושא רציני שדורש הבנה והכרה של הכלב, שלב של ניסוי וטעיה וכל זאת על מנת למצוא את המזון האולטימטיבי עבורו.

 

קהל הלקוחות של מזונות לכלבים מתחלק ל2 סוגים עיקריים – איזה סוג אתם?

  • בעלי הכלבים שממהרים לנסות כל מותג אוכל חדש שנראה מבטיח. הם אוהבים להשקיע בכלב שלהם ולגרום לו לנסות ולטעום מזונות חדשים ולנסות ולמצוא את השינוי בכלב.
  • האופציה השנייה היא כאלו שאוהבים את הכלבים שלהם לא פחות אבל אוהבים ללכת על הישן והבטוח. הם שומרים אמון למותגים ותיקים כמו אקאנה, הילס ומונג' והם שומרים להם חסד נעורים ובצדק. סוס מנצח לא מחליפים.

 

אוכל כלבים מומלץ, כל מה שרציתם לדעת

  • אוכל לכלבים מומלץ הוא ההפך מלשפוט את המזונות דרך כמות הפרסומות, המראה החיצוני או האריזה של שק המזון או כמה שנים כבר קיים המותג או המוצר הזה בשוק. במאמר הזה אנחנו מנסים לתת לכם פרספקטיבה אחרת וכלים נוספים לשפוט את המזון שאתם רוכשים לכלבכם.
  • אנחנו יוצאים מנקודת הנחה שכבר הבהרנו כי אין תשובה אחת נכונה, כל כלב צריך לאכול את המזון שמתאים לו ונכון לו. תזונה שמבוססת על שאריות מזון של בני אדם יכולה לפגוע לו בבריאות ולהפוך אותו פגיע יותר למחלות ופציעות.
  • גם אם הוטרינר שלכם המליץ לכם על סוג מזון מסוים אבל אתם רואים שהכלב שלכם מגיב למזון בצורה לא טובה, אל תפחדו להחליף לו וללכת נגד ההמלצות הרפואיות של הוטרינר. היחיד שמכיר את הכלב שלכם טוב הוא אתם.

 

לסיכום מזונות מומלצים לכלבים

אין תשובה אחת ויחידה לאיזה מזון כדאי לכם לקנות לכלב שלכם. כל כלב בנוי אחרת, מוציא כמות אנרגיה שונה ומגיב לסוגי מזון בצורה שלו. הטילו ספק, עשו ניסויים ותהיו ערים לכלב שלכם!  לבריאות(:

אוכל לכלבים מומלץ

אולי יעניין אותך גם