חיפוש

 5 דברים שחשוב לברר על פנסיון כלבים

כל בעלי הכלבים מתמודדים עם אותה הסוגייה כשמתכננים חופשה, נסיעה, או נופש: מה עושים עם הכלב? איפה שחתולים מסתפקים בהחלפת אוכל, מים, חול בארגז, ומעט חברה, כלבים דורשים הרבה יותר, מהחברה ועד טיולים והוצאת אנרגיות בתכיפות גבוהה. הפתרון הטוב ביותר הוא פנסיון, אבל איך בוחרים אחד? 

 

פנסיון לכלבים – מה זה אומר

הצרכים היומיומיים של הכלבים שלנו כוללים דברים מעבר לאוכל, מים, ועשיית צרכים. כלבים הם חיה חברתית, והם נוטים לצלול לדיכאון והזנחה עצמית כשהם בחסך ומנותקים מסביבתם הקבועה. בעוד ששימוש בדוגווקר יכול להיות פתרון, זה לא הפתרון הכי מומלץ, ובטח לא כשמדובר בהיעדרות ארוכה. פה נכנס פנסיון לכלבים. בפנסיון הכלבים שלכם יזכו לאוכל ומים, בנוסף לכך שהם יזכו לטיפול מעובדי המקום וכמובן חברתם של כלבים אחרים.

 

5 טיפים לבחירת פנסיון שיתאים לכלבים שלכם

ישנם כמה מרכיבים חשובים שיש להתחשב בהם כשאתם מחפשים מקום שישמור לכם על הכלבים.

 

מזון ושירות וטרינרי

חשוב לבדוק איזה מזון הפנסיון מציע, אם יש להם מגוון מתאים או האם הם מאפשרים להביא את האוכל של הכלב מהבית. בנוסף כדאי לבדוק באיזו תכיפות נמצא וטרינר במתחם, וכמה המקום ערוך למקרי חירום במקרים של פציעות, ריבים עם כלבים אחרים, או צרכים וטרינריים ספציפיים שיש לכלב שלכם.

 

גודל החדרים

כשאתם מביאים את הכלב שלכם לפנסיון חשוב לוודא שהחדרים יתאימו לכלב שלכם, שכן הם יבלו שם את רוב זמנם. חשוב לבדוק שהגודל מתאים לגודל הכלב והצרכים האישיים שלו, כי זה דבר שמשתנה ממקום למקום.

 

תחזוקת וגודל החצר

דבר אחד שניתן להבטיח הוא שבכל פנסיון יש חצר. השאלה החשובה היא מה גודל החצר, האם יש בה צעצועים ומתקנים שיפעילו את הכלב שלכם, וכמה החצר מטופחת ומטופלת – לדוגמא ריסוס נגד פרעושים, קרציות, ומזיקים אחרים.

 

פיקוח וגישה למידע

הכי מומלץ לבחור בפנסיון המרושת במצלמות שהגישה אליהם פתוחה בפניכם. יש אנשים שנרתעים מרמת פיקוח כזו, אך יש לזכור שהכלב שלכם בסופו של דבר חסר אונים, ואחריותכם לדאוג לו לתנאים הכי גבוהים. כדאי לוודא שמידע שוטף נמצא בהישג יד, ולהיות ערים להתעללות או הזנחה מצד הפנסיון.

 

שירותים נוספים

ישנם פנסיונים המציעים שירותים נוספים כמו איסוף הכלבים לפנסיון והחזרתם בסוף תקופת השהות, או טיולים במהלך היום. אלו לא מוצעים בכל פנסיון ואם מרכיבים אלו עקרוניים לכם כדאי להתחשב בהם ולמצוא את המקומות שמספקים שירותים כאלה, לפעמים בתוספת תשלום.

 

סיכום

לרוב האנשים הכלבים שלהם הם כמו ילדים, והאחריות היא בהחלט דומה. כמו שבוחרים גנון בקפידה כך צריך לגשת לבחירת הפנסיון לכלב שלכם. חשוב להתחשב בכל המרכיבים שציינו למעלה, ולדאוג לחוויה הרגועה והנוחה ביותר לכלבכם כשהוא לא איתכם. אם תעשו את המחקר ותבחרו נכון הכלב שלכם יזכה לחופשה משלו!

כֶּלֶב

אולי יעניין אותך גם