חיפוש

4 שיטות להיפטר מחולדות!

יש מספר דברים שלא נרה להיתקל בהם בבית – גנבים ופורצים, ג׳וקים, וכמובן, חולדות. מדובר במפגע תעבורתי רציני וחשוב לדעת כיצד להיפטר ממנו, כדי לשמור על ביתכם נקי מאורחים בלתי רצויים ולהגן על משפחתכם מפני מחלות למיניהן. במאמר זה נפרט על 4 דרכים להיפטר מחולדות שכדאי שתגזרו ותשמרו בצד לפעם הבאה שתתקלו בפורצת קטנה ולא רצויה.

 

לא נעים להכיר: חולדה

חולדות הן מטרד רציני בבית, וחשוב לדעת להתמודד איתו כשהוא מופיע. קבלו 4 שיטות להיפטר מחולדות:

לא נעים להכיר_ חולדה

 

הקפידו לא להשאיר מזון מחוץ לארונות או למקרר

חולדות, כמו כל בעל חיים אחר, נמשכות לשאריות מזון הקפידו להכניס מזון ושאריות ארוחות לתוך המקרר או לארונות, כך שלא לתת לחולדות סיבה להיכנס לביתכם ולחפש מזון או להימשך לריח.

 

בצעו בדיקה תקופתית של פתחי אוורור

חולדות אוהבות במיוחד להסתובב בצינורות האוורור ובפתחי האורר של הבית, לכן בצעו בדיקה כל תקופה ותוכלו לזהות סימנים מקדימים ולטפל בהן לפני שהן מחמירות את המצב.

 

הניחו מלכודות

מלכודות יכולות להיות פתרון טוב להיפטר מחולדות, כי הן מציעות דרך שלעיתים תעבוד בלכידת החולדה מבלי להשאיר בבית חומר רעיל שלא כדאי שבני האדם יתקרבו אליו או ינשמו אותו. חשוב לעקוב אחר ההוראות ולקרוא למדביר לאחר לכידת החולדה כדי שיטפל בעניין ויחטא את המקום.

 

קראו למדביר מקצועי

נכון, כל אחד יכול ללכת לסופר ולרכוש מוצרי הדברה שונים ומגוונים. אך לא כולם יודעים כיצד להשתמש בהם באופן יעיל, שיפתור את הבעיה וכן לא יסכן אתכם ואת המשפחה שלכם. חומרי הדברה רבים הינם רעילים מאוד וחשוב לא להשתמש בהם אם אתם לא יודעים מה אתם עושים, שלא תגרמו לנזק רב. מדביר מקצועי יעבוד עם חומרים חזקים ויעילים בצורה שלא תסכן אתכם ולא תיצור נזק נוסף.

 

אל מי אפשר לפנות כשמגלים חולדה בבית?

אז גיליתים בבית פורצת קטנה בדמות חולדה, או אפילו משפחה של חולדות. אל מי פונים? חשוב לבצע מחקר ולבחור לוכד חולדות מקצועי, מהימן, מנוסה ורציני כמו. בחרו בלוכד חולדות מוסמך שיהיה זמין עבורכם 24/7, כך שלא משנה מתי תיתקלו בבעיה – הוא יבוא לפתור אותה. וודאו כי הלוכד שבחרתם מבצע חיטוי וניקוי של המשטחים וכן טיפול מקיף ושירות הכולל הכל.

 

אל תתפשרו על חובבנים

פנו ללוכד חולדות מקצועי ומיומן, שיוכל לסייע לכם ולפתור את הבעיה במהירות וללא מאמץ מצידכם. לוכד רציני ומיומן ייתן לכם אחריות על העבודה שלו, של עד חצי שנה, כך שתוכלו לישון בשקט בידיעה שביתכם שמור בטוח ונקי מחולדות.

 

לסיכום

כשמדובר במשהו מהותי וחשוב כמו לכידת חולדה מהבית הפרטי שלכם, אסור לתלות תקוות בחובבנים. בצעו בדיקות תקופתיות של ביתכם והיעזרו בשירותיו של מדביר מקצוען ומיומן שידע להתמודד עם המטרד ולהשאיר לכם בית נקי, מחוטא, ללא פורצים בלתי רצויים.

אל מי אפשר לפנות כשמגלים חולדה בבית

אולי יעניין אותך גם

חיית מחמד
מכרסמים
5 סוגי ארנבים לגידול בבית

הארנבים הם מחיות המחמד הפופולריות ביותר בארץ ובעולם. גושי הפרווה השקטים והחמודים הללו ידועים ביכולת המופלאה שלהם לכבוש לבבות. בארץ, הביקוש לארנבי בית עולה משנה

קרא עוד »
בעל חיים
מכרסמים
האם ניתן לאלף חמוס?

חמוסים הם מחיות המחמד המסקרנות והמעניינות ביותר. הסיבה לכך היא שמדובר בחיית מחמד לא שגרתית, שנעשתה מבויתת רק בשנים האחרונות. עקב כך, אנשים רבים שרוצים

קרא עוד »