חיפוש

4 טיפים לבחירת אוכל לכלבים

כולנו יודעים שתזונה בריאה חיונית לכלבים שלנו, כך שאנחנו לא יכולים פשוט להאכיל אותם בכל מה שבא ליד. ישנם גורמים מסוימים המשפיעים על איכות המזון לכלבים שאנו קונים. לכל סוג יש יתרונות וחסרונות משלו, ולכן כדאי ללמוד עליהם על מנת לעשות את הבחירה הנכונה עבור הכלב בכל פעם. הנה כמה מהטיפים הטובים ביותר שיעזרו לך לבחור את המזון המושלם לכלבים:

 

דע את העדפות המזון של הכלב שלף

כשזה מגיע לאוכל, כולנו יודעים שלכל גזע יש העדפות משלו. חלק מהכלבים בררנים בצריכת הברזל שלהם, בעוד שלאחרים לא אכפת בכלל. העדפות ההאכלה שלהם יכולות להשתנות מיום ליום, בהתאם למספר גורמים. חשוב לדעת מהם הצרכים היומיומיים של הכלב שלך ולוודא שאתה מספק את כולם דרך אוכל לכלבים מותאם.

4 טיפים לבחירת אוכל לכלבים

מחקר מקדים הוא המפתח

לפני שאתה נכנסים לחנות החיות, כדאי לעשות מחקר על המותגים שבהם אתה מעוניין. זה יעזור לך לזהות מאילו מהם להימנע, ומאילו לנסות. יש המון מקורות מקוונים שיעשו בדיוק את זה בשבילך, ואתה יכול לצמצם את הבחירות שלך על סמך חיפושים פשוטים. אתה יכול לחפש מרכיבים, מותגים או סוגי מזונות מסוימים באינטרנט. פעולה זו תעזור לך לזהות תחילה את האוכל עם הביקורות הרעות, ותחסוך ממך כמה טעויות יקרות.

 

בדוק את הרכיבים וחפש מרכיבים טבעיים

כאשר אנו מחפשים מרכיבים במזון לכלבים, אנו מתמקדים בעיקר בתכולת החלבון והשומן. עם זאת, זוהי רשימה חלקית בלבד. ישנם עשרות מרכיבים אחרים המרכיבים את הסוגים השונים של מזון לכלבים. לכן עליך לברר אילו מרכיבים נוספים מכיל המזון של הכלב שלך.

אתה יכול לבקש מהווטרינר שלך עותק של דרישות התזונה הווטרינרית לכלב שלך. האינטרנט הוא משאב שימושי בהקשר זה. אתה יכול גם לחפש רשימות של מרכיבים שאסור לכלול במזון כלבים. ודא שאתה מכיר את המרכיבים של המוצרים שאתה מכניס לפה של הכלב שלך, כמו גם את הערכים התזונתיים שלהם.

אם אתה לא בטוח לגבי משהו, אתה תמיד יכול להתקשר לחברה ולשאול. זו הדרך הטובה ביותר לגלות ממה בדיוק אתה מנסה להימנע. חברות רבות מספקות כיום אמצעים שונים שעוזרים לך לזהות במהירות מרכיבים שעלולים להיות בעייתיים.

4 טיפים לבחירת אוכל לכלבים

בדוק את החבילה ודע מה לחפש

כמו חיפוש מרכיבים, כדאי לחפש גם רמזים המעידים על איכות המזון באריזה. מזון לכלבים שנראה ומריח ישן כנראה עבר את תאריך המכירה שלו. כמו כן, תאריכי "שימוש עד" ו"מכירה עד" הם אינדיקטורים טובים לגבי איכות המזון. חפש גם אחר טביעות אישור מזון של וטרינרים מומחים או תוויות המעידות על איכות ואמינות המזון.

 

לסיכום – מה עליי לקנות לכלב שלי?

ישנם סוגים רבים של מזון לכלבים, ולכל אחד יש את היתרונות והחסרונות המובהקים שלו. תצטרך לעשות קצת מחקר כדי לגלות איזה סוג הכי מתאים לצרכים התזונתיים של הכלב שלך. השורה התחתונה היא שלכל סוג של מזון לכלבים יש יתרונות וחסרונות מובהקים הבחירה דורשת מחקר קפדני ושיקול דעת – אבל לאחר זה, הכלב יהיה מרוצה ובריא.

4 טיפים לבחירת אוכל לכלבים

אולי יעניין אותך גם