חיפוש

3 מנגלי הפחמים המובילים בעולם

מנגל פחמים הפך כבר מזמן לשיטת צלייה אהובה, המציעה טעם מעושן מובהק שלא ניתן לשכפל עם טכניקות בישול אחרות. בין אם אתם חובבי מנגל מושבעים או חובבי מנגל מזדמן בחצר האחורית, השקעה במנגל פחמים איכותי יכולה להעלות את חווית הבישול שלכם לרמות חדשות ומפתיעות. במאמר זה נחקור את 3 מנגלי הפחמים המובילים בעולם, כאשר כל אחד הם מציע תכונות ייחודיות וביצועים יוצאי דופן, שיעזרו לכם ליצור מעדנים מעוררי תיאבון ברמה של מסעדה, במנגל הביתי שלכם. מעיצובים חדשניים ועד לשמירת חום מעולה, מנגל הפחמים הללו בוודאות ישביעו את רצונם של מאסטרי המנגל הידועים ביותר בעולם, לכן אין ספק כי הם ישתלבו היטב בחצר האחורית או במרפסת שלכם.

 

1. מנגל פחמים קומקום מקורי של Weber

מנגל פחמים הקומקום המקורי של Weber הוא קלאסיקה נצחית שמפארת חצרות אחוריות ברחבי העולם במשך עשרות שנים. העיצוב האייקוני ואיכות הבנייה יוצאת הדופן שלו הופכים אותו לאהוב בקרב חובבי המנגל. עם אזור בישול נדיב, קערה ומכסה עמידים באמייל פורצלן, מנגל פחמים זה מבטיח פיזור חום אחיד לבשרים וירקות צלויים בצורה המושלמת ביותר. מערכת הבקרה המתכווננת מאפשרת בקרת טמפרטורה מדויקת, בעוד שלוכד האפר המובנה הופך את הניקוי לנוח ונגיש יותר. מנגל הפחמים הקומקום המקורי של Weber הוא התגלמות הפשטות והאמינות, מה שהופך אותו לבחירה מצוינת עבור חובבי מנגל מתחילים וותיקים כאחד.

 

2. Big Green Egg

בכל הנוגע לגיוון וביצועים, ה-  Big Green Eggעומד בליגה משלו. מנגל פחמים זה ידוע בשמירת החום יוצאת הדופן וביכולות הבישול ללא תחרות. העיצוב הייחודי של ה- Big Green Egg מאפשר בקרת טמפרטורה מדויקת, מה שהופך אותו לאידיאלי עבור טכניקות בישול שונות, כולל עישון, צלייה, אפייה וצריבה. הבידוד המעולה שלו מבטיח צריכת דלק יעילה, בעוד שהמגוון הרחב של האביזרים הזמינים מאפשר להתאים אישית את חווית הצלייה שלכם. למרות שהוא מגיע עם תג מחיר גבוה יותר, ה- Big Green Egg מספק תוצאות ללא תחרות והוא מועדף בקרב חובבי המנגל ושפים מקצועיים כאחד.

 

3. Kamado Joe Classic II

בשילוב חדשנות עם ביצועים יוצאי דופן, ה- Kamado Joe Classic II הוא עוד מנגל פחמים שראוי למקום ברשימת 3 המובילים שלנו. מנגל זה כולל מבנה חזק ומערכת בישול הנקראת בשפה המקצועית "Divide & Conquer", המאפשרת מספר אזורי חום ובישול בו-זמני של מזונות שונים. ה-Kamado Joe Classic II מתהדר גם בפתח אוורור עליון של Kontrol Tower המוגן בפטנט, המספק בקרת זרימת אוויר מדויקת לצורך שמירה על טמפרטורת בישול עקבית. עם משטח הבישול הגדול שלו ושימור חום מעולה, מנגל הפחמים הזה מושלם לאירוח או להנאה מארוחה משפחתית בחוץ. ה-Kamado Joe Classic II מציע תמורה יוצאת דופן למחירו, מה שהופך אותו לבחירה פופולרית בקרב חובבי המנגל.

 

סיכום

כשזה מגיע למנגלי פחמים, השקעה באיכות היא המפתח להשגת חוויית צלייה בלתי נשכחת. מנגלי הפחמים של Weber, Big Green Egg ו-Kamado Joe Classic II זכו כל אחד במקומם בין 3 מנגלי הפחמים המובילים בעולם, בזכות התכונות יוצאות הדופן, העמידות והביצועים שלהם. בין אם אתם מעדיפים את הפשטות הקלאסית של הקומקום המקורי של Weber, את הרבגוניות של Big Green Egg, או את העיצוב החדשני של ה-Kamado Joe Classic II, המנגלים האלה ייצרו ארוחות טעימות שירשימו את המשפחה והחברים שלכם. אז, הדליקו את המנגל שלכם והתכוננו להתענג על הטעם המעושן שרק מנגל פחמים יכול לספק.

 

גריל פחמים

אולי יעניין אותך גם