חיפוש

יש לכם כלב? קבלו 4 טיפים שיעזרו לכם לחסוך בעלויות

חברו הטוב ביותר של האדם הוא המתנה הכי גדולה שאפשר להעניק למשפחה שלכם. אך בדיוק כמו עם הבאת ילד לעולם, חשוב להתכונן מראש מבחינה פיננסית ולהתכונן להוצאות גדולות. איך חוסכים קצת בעלויות של הבאת וגידול כלב? מה אפשר לעשות מבעוד מועד? איך לוודא שאתם משלמים את המחירים הכי טובים? כל הפרטים ממש כאן, ב-4 הטיפים שאיגדנו עבורכם.

 

הכינו רשימה של אביזרים מבעוד מועד

כל מי שמיועד להביא כלב או כלבה אליו הביתה כנראה יודע זאת זמן מה מראש. כדי לחסוך בעלויות ולא להתפתות לקנות דברים שאין בהם צורך, חשוב להכין רשימה של אביזרים שהם בגדר חובה לחיי הכלב בבית שלכם, אביזרים בהם תשתמשו כל יום, שיעזרו לכם לאלף את הכלב שלכם, להעניק לו חיים טובים ושמחים ללא שום חסך. זכרו שבדיוק כמו שלעיתים אנחנו מגיעים למכולת ו׳מתפזרים׳ כשאין לנו רשימת קניות, אותו הדבר גם נכון כשזה נוגע לכלב שלנו.

כֶּלֶב

הוזילו עלויות של ביטוח בריאות

אחת ההוצאות הגדולות שיש לנו עבור בעלי החיים שאנחנו מגדלים היא ביטוח הבריאות. מדובר במוצר קריטי לכל חיית מחמד, וחשוב לבחור אותו נכון. בעזרת השוואת ביטוח בריאות אצל דוגלייף ביטוח בריאות לכלבים תוכלו לקבל את התמונה הרחבה ביותר, עם כל המידע שקיים על ביטוחי הבריאות השונים. בעזרת הכלים המתקדמים של דוגלייף, תוכלו לבדוק את הפוליסות, מה כלול בהן, מהו גובה ההשתתפות העצמית, מה קורה במקרה של מחלות רקע, איזה גזע מקבל כיסויים מיוחדים, ועוד. הידע המעמיק שתצברו יעזרו לכם לקבל את ההחלטה הכי נכונה עבורכם ועבור הכלב שלכם – בכל המובנים.

 

השוו מוצרי בסיס

בנוסף לביצוע השוואה מקיפה ורחבה של סוגי ביטוח בריאות לכלבים, מומלץ מאוד גם לבצע מחקר ולהשוות בין מוצרי הבסיס השונים. לאחר שיש לכם רשימה מסודרת של מה אתם בוודאות רוכשים עבור הכלב שלכם – למשל, בדקו מחירים של מוצר בסיס לאילוף כמו כלוב אילוף או גדר גורים במספר של חנויות, וכך תוכלו לקבל את כל המידע הנחוץ להחלטה שלכם. השוואת סל מוצרים היא הדרך הטובה ביותר לחסוך בעלויות.

 

עמדו בפיתוי לרכוש עוד ועוד צעצועים

אנחנו מכירים את התחושה – לקחתם את הכלבלב שלכם לטיול בשכונה, עברתם ליד חנות החיות הקבועה שלכם ונכנסתם פנימה ׳רק להסתכל׳. הסיכוי שתצאו מהחנות עם עוד צעצועים וחטיפים עבור הכלב שלכם גבוה מאוד. חשוב לזכור שהכלב שלנו לא באמת צריך הר של צעצועים – הוא צריך צעצועים ספציפיים למשחקי משיכה, צעצועי לעיסה, חבל, כדור, ואולי עוד צעצוע אחד רך. ברגע שכבר יש לכם את סוגי הצעצעוים הללו, חבל סתם לרכוש עוד ועוד כי הסיכוי הוא שהכלבה שלכם לא באמת ישחק עם כולם.

 

לסיכום

כשמביאים כלב הביתה חשוב להתכונן לכך כלכלית, ובעזרת הכנת רשימת מוצרי בסיס, השוואת מחירים, והשוואת ביטוח בריאות לכלבים אצל דוגלייף, תוכלו לקבל את כל ההחלטות הכי נכונות והכי משתלמות עבורכם.

כֶּלֶב

אולי יעניין אותך גם