חיפוש

איך לבחור מספרת כלבים לכלב שלכם?

מאז ומתמיד הכלב היה חברו הטוב ביותר של האדם. הכלב הוא חיית המחמד הפופולרית ביותר בקרב משפחות. ניתן לגדל כלב בדירה או בבית פרטי עם גינה כל עוד הוא מקבל את החינוך והטיפול להם הוא זקק בהתאם לצרכיו ולמאפייני הגזע שלו.

כחלק מהטיפול בכלבים יש לטפח ולשמור על פרווה בריאה. אצל חלק מסוגי הכלבים מומלץ לדאוג לתספורת וחשוב שהיא תתבצע על ידי ספרי כלבים מקצועיים. איך נבחר מספרת כלבים מתאימה? המשיכו לקרוא וגלו.

 

מיקום

אחד הדברים העיקריים שחשובים לנו לבדוק הוא מיקום מספרת הכלבים. חלקנו יכולים להגיע עם הכלב ברכב או לא כולנו ולכן חשוב שהמספרה תהיה ממוקמת באזור שיהיה קל להגיע אליו עם הכלב ברגל (במיוחד אם הכלב קטן או מאוד מבוגר כך שקשה לו לצעוד מרחקים גדולים). לחילופין ניתן למצוא שירותי מספרת כלבים ניידת. היתרון בכך הוא שהמספרה מגיע לבית שלכם בשעות שמתאימות לזמינות המספרה ולזמינות שלכם.

כמו כן, השירות ניתן בבית הלקוח וזה משרה סביבה רגועה על הכלב ומקל עליו את חוויית התספורת. בנוסף, זה חוסך את זמן ההמתנה במספרה והיציאה מהבית עם הכלב ברכב או ברגל לכיוון המספרה. ללא ספק, בחירה במספרה ניידת היא בעלת יתרונות רבים יותר.

מקום

מקצוענות ספר הכלבים

ברור לכולנו שספרות כלבים היא מקצוע לכל דבר ולכן חשוב מאוד לקחת את הכלב הזקוק לתספורת אצל בעל מקצוע המיומן בספרות כלבים ויש לו גישה ואהבה לכלבים. כמו כן, חשוב שספר הכלבים יכיר את סוגי הגזעים מאחר ויש גזעי כלבים שצריכים תספורות מסוימות ולעומת ישנם גזעי כלבים שאסור לספר אבל מומלץ לעשות להם דילול וסירוק מידי פעם כדי לטפח את הפרווה שלהם. על כן, חשוב שנכיר את הספר שייתן לנו את השירות המתאים ביותר לכלב שלנו.

 

המלצות, פורומים ואתרי אינטרנט

סקר שוק הוא פתרון טוב לכל דבר. כאשר אנו מחפשים שירות מסוים, תמיד טוב לחפש ולקבל המלצות מחברים ובני משפחה וכן כמובן גם לנבור בפורומים ואתרי אינטרנט. כך גם שתחום התספורת לכלב שלנו. נסו להיעזר בהמלצות מבני משפחה או חברים שיש להם כלב בבית. בנוסף ניתן למצוא הרבה פרטים עם ספרי כלבים בפורומים או קבוצות שונות העוסקות בחיות מחמד ברשתות חברתיות באינטרנט.

אתרי אינטרנט הם מקור נוסף להתרשמות. בדקו מה מציעה המספרה אותה אתם בודקים וכמובן את המיקום והניסיון של הספר. ודאו כמובן כי המספרה עונה על צרכי הכלב שלכם. באתר של קלין דוג לדוגמא תוכלו למצוא מידע מקיף על תספורות כלבים. הכנסו לקישור זה למספרת כלבים קלין דוג. לסיכום, בחירת מספרת כלבים אינה דבר של מה בכך וחושב מאוד שנבחר מקום שמתאים לצרכיו של חברנו ההולך על ארבע.

כֶּלֶב

אולי יעניין אותך גם

כֶּלֶב
כלבים
3 טיפים לאילוף הכלב שלך

בדיוק צירפתם לחיק המשפחה חבר חדש ופרוותי? או שאתם רוצים לחזק הרגלים טובים בכלבכם המבוגר? כן או כך זה הזמן ללמוד מספר טיפים לאילוף בסיסי

קרא עוד »